PRESENTATION AV KRISGRUPP



Rektor: Malin Brunzell
0532-171 91, 070-374 29 77
malin.brunzell@amal.se

Rektor: Renato Radic
0532-171 50, 076-621 99 76
renato.radic@amal.se


Skoladministratör: Malin Wijk 
0532-171 92 
malin.wijk@amal.se


Skolsköterska: Sara Rehnberg
Tel: 0532-171 97
sara.rehnberg@amal.se

Skolsköterska: Lillemor Hårdstedt 
Tel: 0532-171 84
lillemor.hardstedt@amal.se


Skolkurator: Michael Mentgen
Tel: 0532-17054, 070/360 57 70
michael.mentgen@amal.se

Kurator: Jannice Johansson
Tel: 0532-777 699, 076-949 76 99
jannice.johansson@amal.se

Lärare: Åsa Lundequist
Tel. 0532-162 58 
asa.lundequist@amal.se

Lärare: Jonas Ranheden
Tel. 0532-154 03
jonas.ranheden@amal.se


Lärare: Helena Nedhagen
Tel. 070-064 30 09
helena.nedhagen@amal.se


Präst och samtalsterapeut
Ellinor Liljekvist
ellinor.Lilljeqvist@svenskakyrkan.se




Sidan uppdaterades 2016-02-12

Synpunkter på sidan?